Trochę na podstawie Hobbita, lecz nie całkiem...
Dlaczego już nie piszesz na swoim blogu " zrób to sam dla konia i jeźdźca " ??? + Super blog
Dlaczego już nie piszesz na swoim blogu " zrób to sam dla konia i jeźdźca " ??? + Super blog
OdpowiedzUsuń